دانلود فایل گزارش کارورزی اداره ثبت واسنادواملاک مشهد..

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت سنگ ها، سخره ها و خصوصیات آنها🔍پاورپوینت استامینوفن🔍پاورپوینت مقايسه ي برش هاي میکروسکوپی گياهان🔍پاورپوینت مختصری از انواع گیاهان دارویی🔍پاورپوینت دومینو🔍پاورپوینت تفسير موضوعي قرآن🔍پاورپوینت رحلت پیامبر (ص) و واقعه سقیفه🔍پاورپوینت طراحی کنترل ها و انواع آن🔍پاورپوینت روباتهاي هوشمند خودکار🔍پاورپوینت تکامل کودک شیرخوار و نوپا🔍پاورپوینت شناخت بافتهای فرسوده و شیوه های تامین مالی پروژه های نوسازی وبهسازی بافت های فرسوده شهری🔍پاورپوینت کتاب تاریخ(1) درس مطالعه و کاوش در گذشته های دور🔍پاورپوینت راهكارهاي كاهش تنش براي كاركنان نوبتكار🔍پاورپوینت تندیسگرایی🔍پاورپوینت سامانه‌های بین بانکی🔍پاورپوینت استراتژی پردازی در دنيای پرآشوب🔍پاورپوینت مراقبت بیماری سرخجه و سندرم سرخجه مادرزادی🔍آشنایی با ورزش بدمینتون🔍پاورپوینت چگونه محتوا یک کتاب درسی را تحلیل کنیم؟🔍پاورپوینت طنزهای مدیریتی
دانلود فایل گزارش کارورزی اداره ثبت واسنادواملاک مشهد.. |لینک فایل|1486172|کِی ایی|keu
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود فایل گزارش کارورزی اداره ثبت واسنادواملاک مشهد..را مشاهده می نمایید .

دانلود گزارش کارورزی اداره ثبت واسنادواملاک مشهد

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 27

هفته اول

اداره ثبت اسناد و املاک یکی از بخش های پررفت و آمد و مهم دولتی است این مجموعه زیر نظر قوه قضائیه و دادگستری می باشد. روزانه افراد زیادی به این اداره مراجعه می کنند تا مالکیت خود را نسبت به ملک خود اعلام کنند. با توجه به این که در قرن 21 زندگی می کنیم وشاهد هستیم در اکثر کشورها تمامی سیستم های اداری مکانیزه شده اند ولی متأسفانه این بخش با وجود حجم بسیار بالای کار هنوز تقریباً به شیوه دستی و کاغذی اداره می شد.

هفته اول کارورزی من در قسمت ارجاع بخش املاک اداره ثبت گذشت. در این بخش ابتدا مراحل اداری طی شده و پس از آن اطلاعات وارد سیستم می شوند. در این مجموعه 14 نفر متصدی املاک داریم که هر کدام از این افراد با یک کد در نرم افزار مشخص می شوند مثلاً خانم x کد 1 و آقای y کد 2.

هنگامی که ارباب رجوع به قسمت املاک اداره ثبت مراجعه می کند در ابتدا به قسمت ارجاع راهنمایی می شود که اولاً ارباب رجوع باید مدارک خود را که دال بر مالکیت وی می باشد تحویل متصدی داده این مدارک شامل سند- بنچاق- مدارک محضر- تقسیم نامه صورت مجلس می باشد مسئول ارجاع پس از احراز مدارک شخص را به قسمت حسابداری ارجاع تا فیش را به مبلغ 2500 ریال به حساب ثبت واریز نماید سپس مدارک در پرونده جدید به همراه مدارک شخصی مثل فتوکپی شناسنامه ضمیمه شده بعداز این مرحله مسئول ارجاع دفتر املاک اداره ثبت اطلاعات پرونده را وارد سیستم می نماید.

این سیستم دارای یک نرم افزار است که توسط برنامه Access نوشته شده و شامل صفحه اصلی است که شکل آن را مشاهده می کنید.