دانلود فایل گزارش کارآموزی روابط عمومی الکترونیک (Epublic Relations)..

مطالب دیگر:
📝جزوه اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی📝پکیج کامل آموزشی نگارش طرح توجیهی+25 طرح توجیهی آماده📝پکیج کامل و جامع تعمیرات خودرو پراید📝زیست کنکور 97📝پاورپوینت مدیریت اسناد و مدارک و فن بایگانی📝بررسی معیارهای شایستگی مدیریت وویژگیهای یك مدیر موفق از دیدگاه اسلام📝پاورپوینت اصول علم اقتصاد 1رشته حسابداری📝پاورپوینت اهداف بنیادین ماموریتها اساسی وزارت امور اقتصادی و دارائی📝پاورپوینت درمورد حسابداری مواد و بهای تمام شده آن📝پاورپوینت باموضوع كلیات بازاریابی بین‌المللی📝پاوپوینت مالیه عمومی و خط مشی دولت ها📝پاور پوینت خدمات درمانی وبیمارستانها📝پروژه حسابداری بیمارستان📝دانلود پاورپوینت Fog Screen در ایران📝مقاله شواهد چه نوع و چه مقدارتحقیق حسابرسی📝پرسشنامه ابزار سنجش مهارت های روانی اوتاوا (OMSAT-3)📝پاورپوینت تحلیل و بررسى موزه هنرهاى فورت وورث📝پاورپوینت تحلیل و بررسى مجتمع تجارى میلاد نور تهران📝پاورپوینت جامع و کامل درباره شهرها و شهركهای جدید📝پاورپوینت کاربرد نانوتکنولوژی در صنعت ساختمان و معماری
دانلود فایل گزارش کارآموزی روابط عمومی الکترونیک (Epublic Relations).. |لینک فایل|1486156|کِی ایی|keu
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد دانلود فایل گزارش کارآموزی روابط عمومی الکترونیک (Epublic Relations)..را مشاهده می نمایید .

دانلود گزارش کارآموزی روابط عمومی الکترونیک (Epublic Relations)

گروه کامپیوتر

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 34

فهرست مطالب:

پیشگفتار..............

روابط عمومی الکترونیک ...............

مفهوم روابط عمومی الکترونیک....

روابط عمومی الکترونیک و مدل های ارتباطی..........

تفاوت های روابط عمومی الکترونیک و سنتی...........

ویژگی های روابط عمومی الکترونیک.........................

تحقق و اجرای واحد روابط عمومی الکترونیک.........

روابط عمومی الکترونیک و مزیت های آن.................

محدودیت ها و مشکلات روابط عمومی الکترونیک..

وظایف روابط عمومی الکترونیک...

روابط عمومی الکترونیک یک الزام

برنامه ریزی در روابط عمومی الکترونیک...................

روابط عمومی الکترونیک و سایت های اینترنتی.......

مدیریت اطلاعات در روابط عمومی الکترونیک..........

معماری اطلاعات در روابط عمومی الکترونیک..........

نتیجه گیری........

منابع ....................

پیشگفتار:

امروزه روابط عمومي و اطلاع رساني به عنوان پاشنه آشيل سازمان ها و شرکت هايي محسوب مي شود که قصد دارند در شرايط سخت رقابتي ناشي از توسعه پديده جهاني شدن و اقتصاد ديجيتال به حيات خود ادامه دهند. جهاني شدن اقتصاد مرز ارتباطات سنتي را در سازمان ها حذف کرده و دامنه آن را به تمام کشورهاي دنيا گسترده است.

امروزه مخاطبان سازمان ها را جمعيت و گروه محدودي تشکيل نمي دهند آنها مي توانند افرادي از کشورها، فرهنگ ها و تفکرات مختلف باشند و اين موضوع تغيير دهنده بسياري از رويکردها و روش هاي سنتي در روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان ها خواهد بود.

مسئله چالش برانگيزي که در سال هاي اخير وارد حوزه روابط عمومي ها شده است بحث توسعه کاربري فناوري اطلاعات در فرايند هاي روابط عمومي است. چرا که فناوري اطلاعات به عنوان يک دانش نوين، فرا رشته اي و تخصصي استانداردها و الگوهاي خاص خود را دارد و در نتيجه صرف استفاده از ابزارهاي آن نمي تواند گره گشاي مشکل سازمان در اطلاع رسانيِ مطلوب باشد. وجود تفکر سنتي در سازمان ها و بخش هاي روابط عمومي باعث مي شود استفاده از فناوري اطلاعات هم نتواند حرکت و جان تازه اي به فرآيند هاي ارتباطي سازمان و مخاطبانش ببخشد.

در اين شرايط آنچه مي تواند سازمان ها را در استفاده از دانش روابط عمومي و فناوري هاي ارتباطي و اطلاعاتي ياري دهد وجود نگرش ها و راهبردهاي کلان و برنامه هاي اجرايي مناسب نسبت به موضوع و جايگاه روابط عمومي و اطلاع رساني در رده هاي مديريتي، ماموريتي و فناوري سازمان هاست؛ يعني بايد تفکر سنتي به تفکر سيستمي تبديل شود. سازمان بايد براي فرآيند مديريت دانش و اطلاعات در برخورد با هر يک از گروه هاي مخاطبان تعريف ها و ديدگاه هاي روشني داشته باشند و نسبت به فناوري هاي موجود و کارکردهاي قابل استفاده براي پوشش اهداف و برنامه هاي خود از آگاهي کافي برخوردار باشد. تمام اين شاخص ها وقتي در کنار هم قرار مي گيرند که مديريت و نظارت تخصصي و تلفيقي بر روابط عمومي و فناوري اطلاعات وجود داشته باشد.

با توسعه اينترنت و ظهور فناوري هاي مبتني بر وب سازمان ها ناگزير از حضور، فعاليت و تطبيق خود با مولفه هاي فضاي مجازي هستند بنابراين بايد در ساختار سازمان و فرآيند هاي کاري آن بازنگري کنند و برخي از امور قبلي و برخي از کارهاي جديد را در محيط وب انجام دهند. در چنين شرايطي است که سازمان ها مي توانند روند هاي سنتي روابط عمومي را با استفاده از عينک فناوري اطلاعات مورد بازنگري قرار دهند و روش ها و الگوهاي جديدي براي مديريت روابط عمومي ها در عصر جديد تعريف کنند که از آن به مديريت روابط عمومي الکترونيک تعبير مي شود. اين مجموعه مقالات سعي دارد مروري علمي و کاربردي بر شاخص هاي هر يک از علوم فناوري اطلاعات و روابط عمومي داشته باشد و با تکيه بر هنر مديريت راه کارهاي تلفيق و بهره وري از فناوري اطلاعات در روابط عمومي را شناسايي کند.

روابط عمومي ديجيتال (Epublic relations)

با توسعه و پيشرفت در بخش فن آوري اطــلاعات و بوجود آمدن زمينه هاي مختلف در بخش ارتباطات مجازي، امروزه حداقل 55 ميليون نفر در بيش از 65 كشور جــــهان بوسيله سخت افزار مناسب به يك شبكه جهاني به نام اينترنت متصل هستند و فضاي بوجود آمده از اتصال اين افراد بــه هم انقلاب جديدي را در زمينه ارتباطات انساني و اطلاع رساني نوين بوجود آورده است. با پيدايش و حقيقت يافتن دهـــكده جهاني بحث تبديل اين دهكده به ذهنيت جهاني و جهاني شدن ذهن، هر روز ابعاد تازه اي به خود مي گيرد و حلقـه هاي واسط ارتباطات انساني نظير روابط عمومي ها در آستانه تحول جدي قرار گرفته و محيط هاي مجازي، همه موانعي كه انسان و فن آوري را از هم دور نگاه داشته اند از ميان برده است.
پيشرفت هاي شگرف در زمينه رشـــد فن آوري هـاي ارتباطي سبب شده است عده اي از دانشمندان دوره نوآوري هاي جديد را موج سومي بنامند كه همه ابـــعاد وجــــودي انسان را تحت تاثير قرار داده و در اوج اين موج، شبيه سازي يك گوسفند در سال 1997 و قرار دادن يك بافت مصـنوعي در بدن انسان و اتصال آن به كامپيوتر را از موارد مهم در تكامل تاريخي انسان قرار داده اند.
بايد پذيرفت با گسترش ارتباطات مجازي مــفاهيمي چـــون گفتگوهاي برخط،ارتباطات تلفني اينترنتي، تريبونهاي آزاد مجازي، گروههاي مختلف اينــــترنتي، وبلاگ هاي شخصي با هويت مجازي، نشريات الكترونيك و... جايگاه ويژه اي در علوم ارتباطات بدســـت آورده اند و اين گسترش تا آنجا پيش رفته است كه مي توان يك سالن كنفرانس مجازي را تصور كرد كه افراد شـركت كننده با پوشيدن لباس مخصوص و دستكش هايي از جنس داده (data) با يكديگر ارتباط مجازي برقرار مي كنـند و ديگر شركت كنندگان در اين اتاق تصاوير را بصورت تمام رخ و سه بعدي و بسيار نزديك به ظاهر واقعي آن مشاهـــــده مي نمايند. در اين اتاق مجازي مي توان قدم زد و روي تخته هاي مجازي يادداشت نوشت و بدين ترتيـــب، افـــراد در سراسر دنيا مي توانند به صورت مجازي با يكديگر ارتباط برقرار كنند و با هم همكاري داشته باشند.
همه اين موارد،اين موضـــوع را روشن مي سازد كه مجازي سازي و ورود به جهان مجازي براي انسان امروز و آينده در همه زمينه ها امري اجتنــــاب ناپذير است. پديد آمدن موجوداتي هوشمند مانند ”ناوباتس16“ مبتني بر شبكه هاي عصبي فعال و اتصال آنها به كامپيوتر هاي قدرتمند كوانــــتمي و ورود كامپيوتر هايي با عناصري نظير DNA گستره جديدتري است كه تفاوتهاي برخي ابعادانساني را با موجودات انســــان ســاخته هر روز كمتر مي سازد. اين موضوعات،سازمانهاي مجازي را در آينده به سازمانهايي عادي مبدل خواهد ساخت و بيـش از 600 مـيلـــــيون نـــفــري كه هم اكنون به پست الكترونيكي دسترسي دارند به شبكه هاي مجازي متصل خواهند شد.